index_pl
index_pl
ProgLooper:
* 7 przełączników
* 4 normalne programy (1-4), 2 specjalne (A, B),
   0 - Bypass
* 4 pętle efektowe True Bypass na przekaźnikach
* Sterowanie kanałami wzmacniacza
* Przełącznik do wyboru trybu pracy A i B
* Gniazda:
   Input A, Input B, Output A, Output B
   4 x send, 4 x return, Channel
* Pprzekaźniki z pozłacanymi stykami
* Diody sygnalizujace aktywny program
* Diody sygnalizujące aktywne pętle
Zawiera cztery True Bypass'owe pętle efektów, umożliwiające przełaczanie sygnału, który może przechodzić przez podłączone efekty lub zupełnie je omijać. Umożliwia włączenie dowolnej kombinacji podłączonych do jego pętli efektów i zmianę kanału wzmacniacza przez aktywację zaprogramowanego uprzednio przełacznika (jednym przyciśnięciem). Przełączniki służą jedynie do aktywowania kombinacji przekaźników dzięki czemu sygnał nie przechodzi przez same przełączniki (większość przełączników tego typu nie jest przeznaczona do przełączania wysokiej jakości sygnału audio, a większość looperów dostępnych na rynku oparta jest właśnie na samych przełącznikach). Przekaźniki z pozłacanymi stykami używane w naszych urządzeniach są specjalnie zaprojektowane do bezstratnego przełączania wysokiej jakości sygnału audio. Urządzenie nie powoduje żadnego negatywnego wpływu na sygnał.

Do urządzenia można podłączyć cztery zestawy efektów i gniazdo channel wzmacniacza. Pętle podzielone zostały na dwie sekcje (1/3), każda z nich ma własne wejście i wyjście, co umożliwia np. użycie efektów podłączonych do jednej sekcji przed wzmacniaczem, a efektów podłączonych do drugiej sekcji w pętli efektowej wzmacniacza lub wpięcie efektów typu wah-wah czy pedał głośności pomiędzy sekcje.

Gniazdo Channel służy do podłączenia do gniazda wzmacniacza i zastępuje latching footswitch. Może być także używane jako dodatkowa pętla efektowa - konieczne jest uzycie specjalnego loopera, który będziej miał gniazdo umożliwiające sterowanie nim przez gniazdo Channel ProgLoopera

następna strona >>

Harmony-central user review